MOJE POZOSTAŁE BLOGI

1. Prophecy of Alamer (w skrócie PoA)I tu jest link do krótkiego zwiastuna.

Opis:

Co byś zrobiła, gdybyś razem z bratem została przeniesiona do miejsca, które nie ma prawa istnieć? Miejsca, które jest rodem jak z tych wszystkich książek, które czytałaś?
Co by było gdybyś zakochała się w księciu, a jego starszy brat z zazdrości próbował was rozdzielić wszystkimi możliwymi metodami? Jeśli ten brat zdradziłby cały kraj i posunął się do porwania ciebie, byleby tylko otrzymać „należną” mu koronę?
A co zrobiłby twój brat, jeśli zakochałby się w dziewczynie, z którą nie może być, bo jest już przeznaczona innemu?
Co oboje byście zrobili, dowiadując się, że jesteście częścią pradawnej przepowiedni Alamer i, że to właśnie wy macie położyć kres bratobójczej wojnie, która w wkrótce wybuchnie?
2. Opowieści z Erithel (OpE)Opis:
W Zjednoczonym Królestwie Erithel panuje pokój. Położono kres wojnom między rasami… I w jednym momencie wszystko zawisło na włosku. Skradzione zostało Berło Przymierza, ochraniające Królestwo przed wrogami. Bez niego ludzie – smoki (Draconisi) i czarnoksiężnicy bez trudy podbiją cały kraj i zabiją przy tym jego mieszkańców. Żeby do tego nie dopuścić na poszukiwania Berła wyrusza piątka młodych śmiałków po jednzm y ka każdej rasy – elficka księżniczka Aurore, wampirzy książę Christian, czarownik Arthur, syrena Marina i wikołaczka Lana Sophia. Czy zdołają oni przełamać wzajemną niechęć i zacząć współpracować? Dla dobra kraju? Czy nawiążą się przyjaźnie, czy kogoś połączy miłość, a może uprzedzenia i rywalizacja okażą się silniejsze? Kto stoi za kradzieżą Berła…? Jak to się mówi, najciemniej zawsze pod latarnią.


3. Ravenclaw ponad wszystko (potterowskie ff; w skrócie Rav)Opis:
Rzecz dzieje się w Hogwarcie kilka lat po Harrym Potterze...
Z Azkabanu ucieka dawny Śmierciożerca - Neimar. Neimar chce dopełnić zemsty na Elenie, której to rodzice przed laty schwytali go i zamknęli w więzieniu. Za Krukonką murem stoją jej przyjaciele - Ivanne i Damon, który również jest skrycie w niej zakochany.
Niestety Neimar oprócz zemszczenia się na Elenie ma inny, znacznie mroczniejszy cel... Tylko czy komukolwiek uda się powstrzymać tego szaleńca?
Co się stanie, jeśli jeden z bohaterów zostanie ofiarą ataku wilkołaka? Czy poradzi sobie z likantropią, czy też doszczętnie się załamie? Przyjaciele zostaną, czy odsuną się, okazując przy tym fałszywymi?
Odpowiedź znajdziecie w rozdziałach :)

 

1 komentarz:

  1. Halo, a gdzie drugi zwiastun Czterech żywiołów ? Są dwa te same, o Ellie i Falenie, a gdzie ten ogólny ? Chcem go zobaczyć ponownie ! <3
    /Rebekah

    OdpowiedzUsuń